İçeriğe atla
İpragaz kalitesiyle iPApp’taki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için iPApp’i hemen ziyaret edin.
Haberler sayfasına geri dön

5.01.2022 Kurumsal

İPRAGAZ BİRBİRİ ARDINA İKİ ÖDÜL BİRDEN ALDI

Müşteri memnuniyeti odaklı ürün, hizmet ve uygulamaları ile 60 yıldır sektörüne öncülük eden İpragaz, bu alanlardaki başarılarını, prestijli ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. 2021 yılının son günlerinde de ödülleri toplamaya devam eden İpragaz, Türkiye’nin en başarılı müşteri deneyimi projelerini üreten markaların ödüllendirildiği 4. CX Awards Turkey 2021’de ‘Dijital Müşteri Deneyimi’ kategorisinde ‘İyi Fikir Ödülü’nün sahibi oldu.

İpragaz’ın, dünyanın en büyük LPG tüp ve oto tank üreticilerinden olan grup şirketi EVAS ise Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde, EvaSmart Akıllı LPG Tüpü ile ‘Elektrikli Ev Cihazları ve Kişisel Bakım Ürünleri’ kategorisinde ‘İyi Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’nin köklü ve güçlü enerji şirketi İpragaz, müşteri memnuniyeti odaklı yenilikçi fikirleri ve hayal gücünü teknoloji ile birleştiren ürünleri ile sektörde ilkleri hayata geçirmeye, başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

‘Dijital Müşteri Deneyimi’ kategorisinde ‘İyi Fikir Ödülü’ İpragaz’ın oldu

Nice Medya tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin ilk müşteri deneyimi ödülü olan 4. CX Awards Turkey 2021’de kazanan şirketler belli oldu. Türkiye’nin en önemli markalarının yarıştığı organizasyonda, bu yıl 6 ana kategori ve 3 de jüri özel kategoride toplam 23 marka, ödüle layık görüldü. Kazanan şirketler, 15 Aralık’ta İstanbul’da düzenlenen özel bir törenle ödüllerini aldı. Türkiye’nin en başarılı müşteri deneyimi projelerini üreten markaların ödüllendirildiği organizasyonda, İpragaz da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve uygulamaları ile ödüle layık görüldü. Son olarak müşteri dostu online sipariş ve sadakat platformu iPApp ile de fark yaratan İpragaz, ‘Dijital Müşteri Deneyimi’ kategorisinde ‘İyi Fikir Ödülü’nün sahibi oldu.

EVAS, EvaSmart Akıllı LPG Tüpü ile ‘İyi Tasarım’ ödülünü aldı

İpragaz’a ikinci ödül ise, grup iştiraki EVAS ile tasarım alanında geldi. Ticaret Bakanlığı ve TİM'in koordinasyonuyla düzenlenen ‘Design Week Turkey 2021’ kapsamında verilen ‘Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’, 17 Aralık’ta gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. İpragaz’ın, dünyanın en büyük LPG tüp ve oto tank üreticilerinden olan grup şirketi EVAS da akıllı tüpü ile ödüle layık görüldü. İki ayrı kategoride 45 firmanın ödüllendirildiği törende, EVAS hayal gücünün teknoloji ile birleşimi olan EvaSmart Akıllı LPG Tüpü ile ‘Elektrikli Ev Cihazları ve Kişisel Bakım Ürünleri’ kategorisinde ‘İyi Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

“Yeniliklerimizi le müşterilerimizin yanında, yakınında olmaya devam edeceğiz”

İpragaz’ın kurulduğu 1961 yılından bu yana yeni teknolojilere yatırım ve kullanımda noktasında sektörüne öncülük ettiğini belirten İpragaz IT Direktörü Yaman Acar, “Yürüttüğümüz Dijital Dönüşüm Programı kapsamında son yıllarda çok önemli yatırımlar yaptık. Dijitalleşme hedefimiz doğrultusunda, kurumsal kaynak yönetimi (ERP) sistemlerinin yeni nesil çözümü S/4HANA’yı Türkiye’de ilk kez hayata geçiren, Avrupa’nın ise sayılı şirketlerden biri olduk. Bununla birlikte yine pandemi sürecinde bizlere büyük kolaylık sağlayan müşteri dostu dijital sipariş uygulamamız iPApp ile de sektörde bir ilke imza attık. Son müşteriye ulaşma noktasında bize çok önemli bir hız kazandıran iPApp, merkezinde müşterilerimizin olduğu yenilikçi bir uygulama. Müşterilerimize, 7/24 tek tıkla, hızlı ve güvenli sipariş fırsatı sunan iPApp; aynı zamanda siparişin ilk anından son anına kadar tüm süreci online olarak takip edebilmelerine de imkan tanıyor. İpragaz olarak, 60 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da yenilikçi uygulama ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanlarında, yakınlarında devam edeceğiz” dedi.

EvaSmart Akıllı LPG Tüp, hayal gücünün teknoloji ile birleştiği bir ürün

EvaSmart Akıllı LPG Tüpü ile Elektrikli Ev Cihazları ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde aldıkları ‘İyi Tasarım Ödülü’nün kendileri için çok değerli olduğunu vurgulayan EVAS Genel Müdürü Emrah Sak; “EVAS, İpragaz’ın gurur duyulan organizasyonunun önemli taşlarından birini oluşturuyor. EVAS ile Pendik Kurtköy'de EVAS MASS ve EVAS Butik Fabrikaları ile Ankara'da EVAS Ankara’daki modern tesislerimizde, müşterilerimizin beklentilerine ve pazar gerçeklerine en uygun ürünleri üretiyoruz. Geçen yıl itibariyle EVAS Fabrikalarımızda 2.4 milyon adet tüp ürettik ve bunların yüzde 92’sini, dünyanın dört bir yanında 75 ülkeye ihraç ettik. Türkiye’deki fabrikalarımızda sadece geleceğin tüplerini üretmiyoruz, aynı zamanda tüpün de geleceğini yaratıyoruz. Bugün ödüle layık görülen EvaSmart Akıllı LPG Tüpümüz de bu slogan doğrultusunda ürettiğimiz bir ürünümüz. İleri teknoloji özellikleri ve kullanım kolaylığı açısında fark yaratan EvaSmart Akıllı LPG Tüp ile böylesine değerli bir yarışmada ödül almak bizler için büyük bir mutluluk” diye konuştu.