İçeriğe atla
İpragaz kalitesiyle iPApp’taki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için iPApp’i hemen ziyaret edin.
Otel – Restoran – Kafe

Otel – Restoran – Kafe 

İşletmeniz için güvenilir enerji

Bizimle emin ellerdesiniz

Müşterilerinize 5 yıldızlı deneyim yaşatın

Ağırlama sektöründe bir işletme sahibiyseniz, yemek, ısınma ve sıcak su için gereken enerjinin kesintisiz bir şekilde tedarik edileceğine emin olmak istersiniz. 

Ayrıca işletmenizin yürümesi için uygun fiyat ve sorunsuz enerji tedariki istersiniz. İpragaz size bunları ve daha fazlasını sunar.  

LPG'nin Avantajları

Güvenebileceğiniz enerji

   

LPG tüm fosil yakıtlar içinde en düşük karbon emisyonuna sahip olan yakıttır. İpragaz Sistem LPG'de kullanılan LPG, diğer yakıtların yanmaları sonucu ortaya çıkan is, koku ve kurum gibi atıklar oluşturmaz. Çevre temizliği ve çevrenin korunması vazgeçilmezdir.
Sistem LPG, mutfaktaki tüm cihazlarla uyumlu çalışarak, enerji ihtiyacını bir merkezden karşılar ve kesintisiz enerji verir. Böylece aşçılar; enerji, tedarik ve stok kontrol gibi vakit alan işlerde harcadıkları zamanı yeni lezzetler yaratmak için kullanabilir.
LPG, anında açılıp kapanabilen görünür mavi bir alevle yanar. Böylelikle sıcak su hemen ısınır ve aşçıların hassasiyetle pişirmelerini sağlar. Tecrübelerimize göre, işinde uzman olan çoğu insan hızını ve eşit ısı dağılımını göz önünde bulundurarak gazla yemek pişirmeyi tercih ediyor. 

LNG'nin Avantajları

  • Temiz ve çevre dostu yakıt
  • Yüksek yanma verimi
  • Ekonomik
  • Güvenli ve pratik kullanım

Müşterilerimiz ne düşünüyor?

İpragaz bize kesintisiz enerji ve teknik destek sağlıyor. İpragaz’dan aldığımız hizmetten çok memnunuz.
Cihat Ateş  — Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası - Yılport Proje Müdürü
İpragaz, Büyük Abant Oteli'ne dört mevsim temiz ve kesintisiz enerjiyi Sistem LNG ile sağlıyor.
Mehmet Temel  — Büyük Abant Oteli - Genel Müdür

Neden İpragaz?

 

  • 7/24 teknik servis hizmeti
  • Uzun mesafelere taşıma ve kolay ikmal
  • Alternatif yakıtlara göre avantajlı fiyat
  • Online sipariş ve ödeme

İnovasyon ürünlerimiz

Freepoint

İşletmenize artı değer katmak, müşterilerinize dışarıda da konfor dolu bir hizmet sunmak için tek ihtiyacınız olan, ısı piramidi ve ısı şemsiyeleriyle Freepoint. Çünkü Freepoint, size dış mekanlar için ideal ısıtma çözümleri sunuyor. İpragaz, açık alan ısıtmasında öncü bir marka olan Freepoint’e enerji veriyor. 

LPGPRO

LPGPRO, LPG tüketimi yüksek olan işletmeler için ideal bir enerji çözümüdür. Çünkü LPGPRO, 10 tüpten alınabilecek enerjiyi, 1 tüpten dahi alabileceğiniz yepyeni bir sistem. Bu sistemin sırrı, gaz değil likit fazda LPG'den enerji üretmesinde yatıyor. Özellikle otel, pansiyon gibi turistik tesislerde, restoranlarda, karayolları üzerindeki konaklama tesislerinde ve benzeri işletmelerde kullanılabilecek LPGPRO, kullanıcısını yüksek performanslı, güvenli ve verimli enerjiyle tanıştırmaya hazır.

Ek Bilgi

İpragaz Elektrik


Serbest tüketiciyseniz, İpragaz Elektrik ile kullanım miktarını düşürmeden indirimli elektrik kullanarak elektrik tasarrufu yapabilirsiniz.