İçeriğe atla
İpragaz kalitesiyle iPApp’taki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için iPApp’i hemen ziyaret edin.

Markalarımız

Türkiye’nin Her Yerinde
Enerjinin Her Haliyle

İpragaz, 8 Tüplü Bölge Satış Müdürlüğü, 7 Dökme Gaz Bölge Satış Müdürlüğü, 8 Otomotiv Yakıtları Bölge Satış Müdürlüğü, 10 LPG Dolum Tesisi, 4 LPG Stoklama Terminali, 2 Tüp ve 1 Emtia Deposunda görev yapan 1.300'ü aşkın personeli ve Türkiye'de 2.500'e yakın tüpgaz, otogaz, otogaz dönüşüm kiti ve akaryakıt bayisi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Faaliyet Alanlarımız

Tüpgaz

Türkiye'nin her köşesine ulaşan tüpgaz, ihtiyaç duyduğunuzda sizin de kapınızda.

Dökme LPG

Türkiye'de 1973 yılından bu yana, bir çok önemli sektörde büyük sanayi işletmelerinin dökme gaz ihtiyaçlarını kesintisiz olarak karşılayan İpragaz, 1993 yılında ilk kez küçük tanklı toprak üstü dökme gaz ve toprak altı dökme gaz sistemlerini uygulayarak İpragaz'ın dökme gazdaki markası olan Sistem LPG'yi oluşturdu.

Otogaz

1996 yılında ilk resmi belgeli otogaz istasyonu, İpragaz tarafından açıldı. İpragaz bugün, 750'ye yakın otogaz istasyonunda uzman personeliyle, daima güler yüzlü, kaliteli hizmeti müşterilerine kesintisiz sunuyor.

LNG

İpragaz, 2004 yılı sonu itibariyle LNG piyasasında kalite, kesintisiz ürün ikmali, emniyet ve çevreye olan sorumluluk bilinciyle sektörde yerini almak üzere gerekli alt yapı hazırlıklarını tamamladı. EPDK'dan almış olduğu lisansla 2005 yılı Ocak ayında LNG piyasasında faaliyetlerine başladı.

Akaryakıt

İpragaz, gerçekleştirdiği birçok 'ilk' ve 'en'lerin yanı sıra önemli bir adım daha atarak GO Yakıt markası ile akaryakıt sektörüne de girdi.

Elektrik

Elektrik

Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 60 yılı aşkın süredir Türkiye'nin enerji ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten İpragaz, tecrübesiyle elektrik sektörünü de aydınlatmayı hedefliyor.

Otogaz Dönüşüm Kiti

İpragaz, otogaz sektörünün ayrılmaz parçası olan otogaz dönüşüm sistemleri firmaları arasında yer alan Prins Alternatif Yakıt Sistemleri’nin ve İtalyan Landi Otogaz Sistemleri’nin Türkiye genel distribütörüdür.

İnovasyon Ürünleri

Türkiye’nin öncü enerji şirketi İpragaz, geliştirdiği inovatif ürünlerle çeşitli alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin enerji ihtiyaçlarını karşılıyor.

Tüp Üretimi

Çelik LPG tüpleri imalatında uzmanlaşmış lider bir dünya şirketi konumundaki EVAS, kurulduğu 1963 yılından bu yana LPG dolum ve dağıtım şirketlerine özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.