İçeriğe atla
İpragaz kalitesiyle iPApp’taki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için iPApp’i hemen ziyaret edin.
İmalat – Üretim – Sanayi

İmalat – Üretim – Sanayi

İmalata enerji veriyoruz…

kârlı bir şekilde

İleri görüşlü imalatçılar için


LNG ve LPG, doğal gazın bir seçenek olmadığı her bölgede imalat sanayi tesislerinde yaygın olarak kullanılan çok yönlü yakıtlardır.
Düşük karbon emisyonlu LPG ve LNG, maliyet ve sürdürülebilirlikle ilgilenen işletmeler için diğer sistemlere göre etkili, denenmiş ve test edilmiş alternatiflerdir.

LPG ve LNG’nin avantajları

Güvenebileceğiniz enerji

  • Temiz ve çevre dostu yakıt
  • Uyumlu ve kesintisiz
  • Ekonomik
  • Güvenli ve pratik kullanım

Müşterilerimiz ne düşünüyor?

Temiz, çevreci, kesintisiz olması bizim İpragaz’ı tercih etme sebeplerimizden. Atığının olmaması en büyük tercih sebebimiz. İpragaz’la emin ellerdeyiz.
Muhammed Sargın  — Gentaş - Teknik İşler Müdürü

Neden İpragaz?

 

  • 7/24 teknik servis hizmeti
  • Uzun mesafelere taşıma ve kolay ikmal
  • Alternatif yakıtlara göre avantajlı fiyat
  • Online sipariş ve ödeme

İnovasyon ürünlerimiz

CUTPRO

CUTPRO, uzun süren çalışmalar sonucunda hazırlanan, kesme işlemlerinde yüksek maliyet avantajı sağlar. Sadece metal kesme işlemi için geliştirildiğinden, bu alanda kullanılan diğer yöntemlere oranla çok daha fazla verim almanızı sağlar. 

LPGPRO

LPGPRO, LPG tüketimi yüksek olan küçük tesisler için ideal bir enerji çözümüdür. Çünkü LPGPRO, 10 tüpten alınabilecek enerjiyi, 1 tüpten dahi alabileceğiniz yepyeni bir sistem. Bu sistemin sırrı, gaz değil likit fazda LPG'den enerji üretmesinde yatıyor. Özellikle küçük ve orta ölçekli imalathanelerde, endüstriyel tesislerde ve benzeri işletmelerde kullanılabilecek LPGPRO, kullanıcısını yüksek performanslı, güvenli ve verimli enerjiyle tanıştırmaya hazır.

Dökme Forklift 

İşyerinize tasarruf, güven, hız ve kolaylık getirir.


Tüm gelişmiş ülkelerde kullanılan dökme LPG sistemi, forklift için de kesintisiz enerji sağlar. İşletmelerde, standartlara uygun olarak belirlenmiş alana LPG tüketim ihtiyacı doğrultusunda toprak üstü dolum ünitesi kurulurken forkliftlere sabit otogaz tankı montajı yapılır.

Enerji ihtiyacı olan forklift, tıpkı otogazlı araçlarda olduğu gibi dolum ünitesine giderek LPG dolumunu yapabilir. Forkliftlerde dökme LPG kullanımı uygulamada maliyet, emniyet, işletme kolaylığı ve daha bir çok avantaj sağlar.

Ek Bilgi

İpragaz Elektrik


Serbest tüketiciyseniz, İpragaz Elektrik ile kullanım miktarını düşürmeden indirimli elektrik kullanarak elektrik tasarrufu yapabilirsiniz.