İpragaz kalitesiyle iPApp'teki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için iPApp’i hemen ziyaret edin.

Kampanyalar 

Ev ekonomisine büyük destek İpragaz'dan Turkcell Bizce kullanıcılarına büyük avantaj!

Turkcell Bizce kullanıcılarına 12 kg İpragaz ev tüpünde çok özel indirim

Turkcell Bizce uygulaması kullanıcıları 28 Haziran'a 2022'ye kadar 12 kg'lık ev tüplerini 314 TL'ye alıyor. Size en yakın İpragaz bayisine ulaşıp kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için, Turkcell Bizce uygulamasında “şifre al” butonunu tıklayarak ya da SMS ile IPRAGAZ yazıp 2263’e göndererek alacağınız şifrenin, sipariş sırasında hat numarası ile birlikte bayiye söylenmesi yeterlidir. Kampanya, 12 kg’lık ev tüplerinde ve kampanyaya katılan bayilerde 28 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan iş yeri aboneleri yararlanamaz.

Bir hat kampanyadan 45 gün içinde bir kez yararlanabilir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya aylık 100.000 katılım ile sınırlıdır. 

Müşterilerimizin kendi iradeleriyle şirketimize veya bayilerimize sunmuş oldukları bilgiler, müşterilerimize hizmet verebilmek amacıyla Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uyumlu olarak işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.