İçeriğe atla
İpragaz kalitesiyle iPApp’taki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için iPApp’i hemen ziyaret edin.

Kampanyalar 

Ev ekonomisine büyük destek

İpragaz'dan Turkcell Bizce kullanıcılarına büyük avantaj!

Turkcell Bizce kullanıcılarına, İpragaz'ın mobil uygulaması iPApp'ta  12 KG'lık ev tüpü şimdi tam 120 TL indirimli!

Tüm Turkcell Bizce kullanıcılarına,  İpragaz'ın mobil uygulaması iPApp'ta 12 kg’lık ev tüpü şimdi tam 120 TL indirimli. Siz de hemen siparişinizi iPApp'tan verin, bu fırsatı kaçırmayın!

Bu kampanya İpragaz A.Ş. (“İpragaz”) ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.(“Turkcell”) tarafından düzenlenmekte olup, 03.07.2024 - 31.07.2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için, Turkcell Bizce uygulamasında “şifre al” butonunu tıklayarak alacağınız şifreyi İpragaz'ın mobil uygulaması iPApp'ta kullanmanız gerekmektedir. Bizce uygulamasından aldığınız şifreyi, tüp siparişinizi verirken "Sepetim" adımında "Promosyon Kodu" alanına girdiğinizde tavan satış fiyatı üzerinden 120 TL değerindeki indirim tutarı sepetinize yansıyacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan indirim promosyon kodlarının iPApp'ta kullanımı 31.07.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya sadece iPApp mobil uygulaması üzerinden verilecek tüp siparişlerinde geçerlidir. Bu kampanya sisteme kaydolan bir mobil cihazdan (maksimum 2 GSM ile üyelik girişi olmuş) verilmiş 12 kg’lık ev tüpü siparişlerinde geçerlidir.

Kampanya 12 kg'lık ev tüplerinde ve online bayi olarak hizmet verilen bölgelerde, kampanyaya katılan İpragaz bayilerinde geçerli olup kampanyadan iş yeri ve aboneleri yararlanamaz.

Kampanyadan 45 gün içinde bir kez yararlanılabilir ve bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılım 5.000 adet  promosyon kodu ile sınırlıdır. Depozito fiyatı dahil değildir

İpragaz A.Ş. kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 5307 Sayılı Kanun’un 10. Maddesi uyarınca tavan fiyatlar dağıtım şirketleri tarafından belirlenmektedir. Bu doğrultuda, İpragaz tavan tüp fiyatlarında değişiklik yapabilir. Tavan fiyatlarda yapılabilecek değişiklikler kampanya fiyatına aynı tutarda yansıtılacaktır.

Müşterilerimizin kendi iradeleriyle şirketimize sunmuş oldukları bilgiler, müşterilerimize hizmet verebilmek amacıyla Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uyumlu olarak işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.