İpragaz Tüpgaz Kullanım Yerleri

Evde Tüpgaz

Evde Tüpgaz

İpragaz, ev müşterilerinin pişirme, ısıtma ve ısınma ihtiyaçlarını, ev müşterileri tarafından en çok tercih edilen 12 kg şişman ve uzun tüpleriyle kesintisiz olarak karşılıyor.

İş Yerinde Tüpgaz


İş Yerinde Tüpgaz

Tüketim olarak yüksek miktarlarda LPG ihtiyacı olan iş yerlerinde ve özel endüstriyel proseslerde, tüpgaz çoğunlukla 24 kg'lık ticari tüp, 45 kg'lık ticari tüp, 45 kg'lık propan tüpü, 12 kg'lık ve 24 kg'lık forklift tüpü formlarında kullanılır. Yüksek kapasiteli bu tüpler, iş yerlerine daha uzun süre kullanım olanağı ve stoklama rahatlığı sağlar. Tüp, ticari propan gazı içeren üründür. Buharlaşabilme sıcaklığı miks LPG yani karışım LPG'ye (%70 bütan, %30 propan) göre daha düşük olması nedeniyle soğuk iklimlerde ve sanayi proseslerinde kullanılması daha uygundur.

İş Yerinde Tüpgaz
İpragaz Forklift Tüpleri ise, TS EN 1442+A1 standartlarına uygun özel çelikten üretilmiş ISO 9001 Sertifikalı 12 ve 24 kg kapasitesinde taşıması kolay ve ekonomiktir.

Denizde Tüpgaz

İpragaz marinegas tüpleri ise teknelerde kulanılır. Hem motor, hem de mutfak düşünülerek marinegas engine ve marinegas cuisine isimleriyle iki farklı tipte imal edilmiştir.

Denizde Tüpgaz

Dilediğiniz Yerde Tüpgaz


Dilediğiniz Yerde Tüpgaz

Tüpgaz, dar ve geniş çemberli piknik tüplerle, ev dışında da enerji ihtiyacını karşılamak için çok kullanışlıdır.

Piknik tüp, LPG'nin ürün olarak stoklanıp ve taşınmasının en kolay olduğu tüp formudur. Bu nedenle, pikniklerde, açık hava aktivitelerinde çok tercih edilir.

Piknik tüp, içeriğinde çevre dostu LPG olması ve güvenlik kurallarına uyularak yeşil alanlarda kullanıldığında kullanım sonrası hiçbir artık madde bırakmamasından dolayı çevrecidir.

12 kg'lık şişman tüp de açık havada kullanılabilir. Çünkü ısı şemsiyeleri, ısı piramitleri ve LPG ile çalışan mangallarda 12 kg'lık tüp kullanılır.