İpragaz kalitesiyle iPApp’taki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için iPApp’i hemen ziyaret edin.

Ödüller
İş dünyasının başarılı kuruluş ve yöneticilerini ödüllendiren, dünyanın tek uluslararası iş ödülleri programı “Stevie Ödülleri”nde 3 ayrı kategoride ödül kazanmanın gururunu yaşıyoruz. GO CARD ile “En İyi Pazarlama Çözümleri” kategorisinde altın, “En İyi Teşvik Yönetim Çözümleri” kategorisinde altın ve “Müşteri etkileşimini Artırma” kategorisinde bronz ödül kazandık. Kazandığımız ödüllerden aldığımız güçle müşteri memnuniyeti odaklı programlar geliştirmeye ve sektörümüze yenilikçi uygulamalar sunmaya devam edeceğiz.
Hizmet kalitemiz 5 yıldızla tam not aldı!Yeni nesil yakıt istasyonu GO, Avrupa Birliği resmi performans yönetim modeli EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Tanıma Programı kapsamında Türkiye Kalite Derneği KalDer tarafından değerlendirildi ve 5 Yıldız seviyesinde tam not almaya hak kazandı. 
Ödüller

Mükemmeliyette Kararlılık Belgesi

Teknik Departmanımız Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından Mükemmeliyette Kararlılık belgesi ile ödüllendirildi. İpragaz A.Ş. Teknik Departmanı KalDer'in Operasyonel Birimler kategorisinde Mükemmeliyette Kararlılık belgesi ile ödüllendirdiği ilk kuruluş olma özelliğini taşımaktadır.KalDer tarafından da yapılan dış değerlendirmeler sonucunda Teknik Departman, özellikle müşteri ve çalışan beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmaları ve kilit süreçlerini gözden geçirme ve iyileştirme projeleri ile başarılı bulundu.

Golden Barrel Ödülleri

2003'te "Otogaz Telemetri Sistemi" ve "Eğitim Seferberliği", 2004'te "Hizmet içi ve Hizmet Dışı Teknik Emniyet ve Yangın Güvenlik Eğitimleri" ve halen devam eden "Eğitim Seferberliği" projeleriyle Golden Barrel ödüllerini aldı.
"Emin Ellerdeniz" söylemiyle yola çıkan İpragaz A.Ş. 2004 yılı başında Orman ve Çevre Bakanlığı'nın yeni mevzuatına göre "Çevre Beratı" ile ödüllendirilen ilk kuruluş olmuştur.
Çevre Ödülü