CUTPRO

Keskin Çözüm

CUTPRO, uzun süren çalışmalar sonucunda hazırlanan, kesme işlemlerinde yüksek maliyet avantajı sağlayan bir sistemdir. Sadece metal kesme işlemi için geliştirildiğinden, bu alanda kullanılan diğer yöntemlere oranla çok daha fazla verim almanızı sağlar. CUTPRO, İpragaz güvencesiyle artık Türkiye'de!

CUTPRO

Daha hızlı!

CUTPRO, daha kısa zamanda daha yüksek yüzey kalitesi ile kesim yapılabilmesini sağlar. Kesim hızını arttırır ve iş verimini yükseltir.


CUTPRO

Daha güvenli!

Sizlere İpragaz kalite ve güvencesiyle sunulan CUTPRO, test edilip onaylanmış, güvenli bir sistemdir. İpragaz'ın uzman kadrosu tarafından kapınıza kadar teslim edilir ve periyodik olarak bağlantı noktaları bakımı yapılır. İhtiyaç anlarınızda İpragaz tarafından 7/24 destek sağlanır.


CUTPRO

Daha ekonomik!

Kesme işlemi sırasında oksijenin yanma verimi önemlidir. CUTPRO oksijen yanma verimini artırarak tüketim miktarını azaltır. Kullanım şeklinize göre kesme gazında propana göre %7-12* arasında tasarruf sağlar. Oksijen tüketiminizi de %21-25 oranları arasında azaltır. İşletme giderlerinizi azaltmanıza katkı sağlar*.


CUTPRO

Daha pratik!

CUTPRO'yu taşıması ve kullanması çok kolay. Ekstra yatırıma, sisteminizi değiştirmenize gerek yok. Sadece bir telefonla CUTPRO işletmenize teslim edilir.


* Testler İpragaz tarafından CUTPRO kullanan tüketicilerde yapılmıştır.


CUTPRO CUTPRO CUTPRO

7/24 İpragaz Desteği

İpragaz'ın özel eğitimli teknik ekibi kurulum öncesi gerekli analizleri yapar. Böylece CUTPRO sizin için en verimli şekilde kurulur.

İpragaz ekibi sistemin montajını yapar ve kullanıma hazır olarak teslim eder. Kullanıcılara sistemle ilgili eğitimler yine İpragaz ekibi tarafından verilir.

İpragaz Enerji Takımı, sistemin düzenli bakımını yapar. Ayrıca 444 47 72 numaralı telefon hattıyla kullanıcılarına 7/24 destek verir.

CUTPRO