Otogaz Dönüşümü

Prins Dönüşüm Sistemleri


İpragaz, otogaz sektörünün ayrılmaz parçası olan otogaz dönüşüm sistemleri firmaları arasında yer alan Prins Alternatif Yakıt Sistemleri’nin Türkiye genel distribütörüdür.

Kalite ve yenilik öncülüğü herkesçe kabul edilen Prins, 1986’dan beri alternatif yakıt sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak dünyanın 52 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Japonya’nın önde gelen enjektör üreticisi olan Keihin ile işbirliği içerisinde çalışmalarını ve öncülüklerini sürdürmektedir. Sıralı otogaz sistemleri; LPG/CNG ve hidrojen için tek enjektör sistemi; valf bakımı likit sistemi ve likit enjeksiyon sistemi Prins’in mevcut en yüksek teknolojiyle ürettiği ürünleridir. Ayrıca deniz motorlarının dönüşümleri için ürettiği özel sistemler de teknolojinin en üst noktasıdır.

Dünyanın 3.büyük LPG/CNG sistemleri üreticisi olan Prins, değişik ülkelerde Honda, Ford, Chrysler, Jeep, Toyota, Volkswagen ve Volvo’nun fabrika çıkışlı LPG ve CNG’li araçları için kit üretmektedir.

4,5,6,8 silindirli ve turbolu araçlarda başarı ile uygulanan Prins otogaz sistemleri genellikle üst sınıf araç kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. 25 yılı aşkın süreli tecrübesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Prins, kullanıcısı tarafından her daim takdir edilen ve beğeni toplayan bir firmadır. Standartlara uygun olarak dönüşümü yapılan araçlar, diğer yakıtları kullanan araçlar kadar güvenlidir. İpragaz ve Prins’in ortak politikası olan emniyet bu iki firmayı tek bir çatı altında toplayan en önemli özelliktir.

Daha fazla bilgi için: www.prins.com.tr