Bayimiz Olmak İçin

Neden İpragaz?

Neden İpragaz?

1- Kaliteli ve Güvenli Tesis Kurulumu

Kaliteli tesis kurulumu, maliyetleri artırsa da, fizibilite hesaplarını etkilese de İpragaz, güvenlikten ve kaliteden asla ödün vermez. Kalite ve güvenlik kısa vadede fazladan kazanç sağlamaz. Ancak uzun vadede, güven kazanmak para kazanmak da demektir.


Ücretsiz 24 Saat Teknik Servis

2- Ücretsiz 24 Saat Teknik Servis Hizmeti

İpragaz, kendi sektöründe teknik servisi taşeronlarla değil, kendi güçlü alt yapısıyla ücretsiz veren tek şirkettir.

Modemli Elektrik Panosu

3- Modemli Elektrik Panosuyla Arızalara Uzaktan Müdahale

İpragaz'la istasyonunuzdaki otogaz satışı hiç durmaz. Neden mi? Çünkü İpragaz, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanır. İpragaz'ın geliştirdiği uzaktan erişimli sistem sayesinde, istasyonunuzdaki olası elektrik ve elektronik arızalar tamir edilir. Böylece İpragaz servisi istasyonunuza gelene kadar da satışınız aksamaz.

Kesintisiz ve Güvenli Lojistik

4- Kesintisiz ve Güvenli Lojistik Hizmeti

İpragaz dev filosuyla çok güçlü bir lojistik güce sahiptir. Bu sayede İpragaz Otogaz İstasyonları'nda ikmal sorunsuz yapılır.

Kesintisiz ve Güvenli Lojistik

Stok tanklarının seviyeleri, ikmal tesisleri tarafından anlık takip edilir ve raporlanır. Dolayısıyla gaz ikmali gecikmez.
Sizin İçin En İyisi İpragaz

Sizin İçin En İyisi İpragaz

Kazanmaya hemen başlayın

İpragaz, tecrübesi ve marka gücü sayesinde sizi en yüksek satış potansiyeline ulaştırır, bu sayede birim maliyetleriniz düşer, karlılığınız en yüksek düzeye ulaşır.
"Aklıma yattı. Yine de önce ne kadar kazanacağımı bilmek istiyorum." diyorsanız, satış temsilcimizle birlikte kendinize özel ayrıntılı bir rapor çıkarabilir ve İpragaz'ın avantajlarının şirketinizin kârlılığını nasıl etkileyeceğini bu raporda görebilirsiniz.

Satış temsilcimizin size ulaşması için lütfen buraya tıklayarak formu doldurun.