GO CARD Kampanyaları

GO CARD – PRINS KAMPANYASI

GO CARD - Prins Kampanyası Araçları İçin Prins Marka Otogaz Dönüşüm Kiti Satın Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat!

Benzinli aracınız var ise ve Prins marka otogaz dönüşüm kiti almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Otogaz dönüşüm sektörünün önde gelen markası Prins ile başlatmış olduğumuz iş birliği kapsamında, otogaz dönüşümlerini Prins marka kit ile yapan müşterilerimize "GO CARD Hediye Paketi" içerisinde 50 TL yüklü GO CARD hediye!

Detaylı bilgi için : www.goyakit.com.tr/go-card-prins-kampanyasi

GO CARD SAHİPLERİNE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ KAMPANYASI

GO CARD - Doğum Günü Kampanyası Yeni yaşınız kat kat mutluluk getirsin diye, doğum gününüzde GO CARD ile yaptığınız alışverişlerinize tam 5 kat puan hediye!

Doğum günü mutluluğunuzu, GO istasyonlarından GO CARD'ınızla alışveriş yaparak 5'e katlayabilirsiniz. Doğum gününüze özel güncel akaryakıt kampanyasında yapacağınız tüm akaryakıt veya otogaz alışverişlerinizde size özel olarak 5 kat puan GO' dan hediye.

Hala bir GO CARD'ınız yoksa GO yakıt istasyonlarında yer alan başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye GO istasyonlarında kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için : www.goyakit.com.tr/dogum-gunune-ozel-akaryakit-kampanyasi

YENİ GO CARD'INIZ İLE İLK 3 DİLEĞİNİZ GERÇEKLEŞSİN

GO CARD - 3 Kat Puan GO CARD'ın avantajlı dünyasına ilk kez adım atacak olanlara özel kampanya!

1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren yeni GO CARD'nız ile gerçekleştirdiğiniz ilk 3 akaryakıt ve otogaz alışverişinizde 3 kat puan kazanabilir, yakıtınıza yakıt katabilirsiniz.

Türkiye'nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, istasyonlarında sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekliyor ve tüm GO CARD sahiplerine daha fazla hediye yakıt kazanmaya davet ediyor.

Kampanyaya katılan tüm GO istasyonlarından temin edebileceğiniz yeni GO CARD' ınız ile yapacağınız ilk üç benzin, motorin veya otogaz alışverişinde tam 3 kat fazla puan kazanabilirsiniz. GO CARD ile gerçekleştirdiğiniz tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde biriken puanlarla deponuzu hediye yakıt ile doldurmaya devam edeceksiniz.

Kampanyadan yararlanmak ve yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO istasyonlarına bekliyoruz. GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı'na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için : www.goyakit.com.tr/go-card-3-kat-puan

Detaylı bilgi için : www.goyakit.com.tr