İpragaz Elektrik

İpragaz Elektrik

Enerji sektörünün güçlü oyuncularından İpragaz, gücü ve güvencesiyle elektrik piyasasında da önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Türkiye'ye güven ve enerji veriyoruz

İpragaz, 1961 yılında Eureka Metal A.Ş. adıyla kuruldu. 50 yılı aşkın tecrübesi ve gerçekleştirdiği ilklerle, Türkiye'deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün öncüsü oldu.

Türkiye'nin en çok vergi ödeyen ilk 50 firması arasında yer alan İpragaz; Türk LPG sektöründe sayısız ilki gerçekleştirmesinin yanı sıra, gerek şirket hacmi gerek Türkiye'nin her tarafında sağlamış olduğu istihdam imkanlarıyla Türk Ekonomisi'ne 1961'den bugüne önemli katkılarda bulundu.

Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 50 yılı aşkın süredir Türkiye'nin farklı enerji ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten enerji uzmanı İpragaz, tecrübesiyle şimdi de elektrik sektörünü aydınlatmayı hedefliyor.

Enerjimizle her zaman yanınızdayız

Kırsal bölgelerden büyük şehirlere, evlerden iş yerlerine her alanda güvenli, verimli ve çevreci enerjiyi tüketicilerle buluşturan İpragaz, elektrik ihtiyacınızı da bütçenize uygun bir şekilde karşılıyor.

İpragaz'ın elektrik sektörüne attığı bu dev adımla artık serbest tüketiciler İpragaz'dan tüm enerji ihtiyacını karşılayabilir, mevcut enerji harcamalarından tasarruf edebilir.

Güven | İpragaz Elektrik

Güven

İpragaz Elektrik, 50 yılı aşkın süredir Türkiye'ye hizmet veren İpragaz'ın gücü ve güvencesindedir.

Enerji Uzmanı | İpragaz Elektrik

Enerji Uzmanı

Gerçekleştirdiği ilklerle enerji sektörüne yön veren, Türkiye'nin farklı enerji ihtiyaçlarına çözümler üreten İpragaz'ın uzman kadrosuyla hizmet verir.

Çapraz Satış | İpragaz Elektrik

Tüm Enerjiniz Tek Yerden

Farklı enerji ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabilir, toplu alım avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tüketici Danışma Hattı | İpragaz Elektrik

Tüketici Danışma Hattı

444 İPRA (4772) no'lu tüketici danışma hattı elektrikle ilgili tüm sorularınıza anında çözüm üretmek için 7 gün 24 saat çalışır.